© TMGS Thomas Schlorke

Ośrodek wypoczynkowy Eibenstock

W skrócie

Wakacyjna zabawa dla młodszych i starszych trwa tu przez cały rok!

"Ogrody kąpielowe" z krytym basenem, gigantyczną zjeżdżalnią, różnymi basenami i atrakcjami wodnymi oferują szeroki wachlarz doświadczeń dla całej rodziny.

Ekscytujący jest również "Wurzelrudis Erlebniswelt", tajemniczy przygodowy plac zabaw, do którego można się dostać tylko za pomocą rakiety. Duży zamek wspinaczkowy można pokonać podziemnymi przejściami lub mostem zwodzonym, a bajkowa fontanna uwalnia nawet wodę, której można użyć do wypłukania skarbów. Najdłuższy w Saksonii tor bobslejowy na każdą pogodę oferuje wiele skoków i stale zmieniające się widoki. Świetną zabawą jest również znalezienie wyjścia z labiryntu, zanim zrobią to rodzice, lub przebicie małej piłeczki przez przeszkody w PIT PAT i hali do minigolfa w Eibenstock. Wieża widokowa na Bühl oferuje również imponujący panoramiczny widok na miasto i zaporę.

Zimą, oczywiście, nacisk kładziony jest na zabawę na nartach na trasach biegowych i stokach narciarskich. Armatki śnieżne, ratraki i reflektory pomagają stworzyć najlepsze możliwe warunki dla naszych gości. Wyciąg dla dzieci, magiczny dywan i instruktorzy narciarstwa również zapewniają wspaniałe wrażenia na śniegu.
TIP: Rodzinne poszukiwanie skarbów (geocaching)

Na mapie

Ośrodek wypoczynkowy Eibenstock
Dr.-Leidholdt-Straße 2
08309 Eibenstock
Deutschland

Na mapie:
tel.: +49 (0) 37752 2244
faks: +49 (0) 37752 69844
mail:
www: www.eibenstock.de

    Najważniejsze informacje

    Dalsze kroki

    To też może Cię zainteresować