© Katja Fouad Vollmer

Termy i kąpiele zdrowotne

Orzeźwiające, relaksujące, lecznicze

Saksońskie termy i baseny lecznicze z ich imponującymi parkami wodnymi i saunarium to idealne miejsca dla każdego marzącego o urlopie witalnym. Przyjedź i skorzystaj z bogatej oferty zabiegów terapeutycznych i SPA oraz propozycji aktywnego wypoczynku i rozrywki w wodzie w naszych oazach spokoju i relaksu. Jesteś tu w najlepszych rękach: Nasze usługi medyczne i terapeutyczne charakteryzują się niezwykle wysokim poziomem. Sprawimy, że poczujesz się zdrowiej i lepiej.

 

Źródło dobrego samopoczucia

Saksońskie baseny lecznicze rozpieszczają swoich gości na wiele różnych sposobów. Prawie wszystkie oferują pakiety relaksacyjne, podczas których poczuć można dobroczynną moc wody.

 

  • Duże parki wodne zapraszają nie tylko na baseny pływackie, ale również hydromasaże w basenach o różnej temperaturze wody do wyboru. Wiele obiektów dysponuje basenami krytymi i odkrytymi z dyszami do masażu oraz jacuzzi. W niektórych są nawet wodospady. A jeśli ktoś chciałby się trochę zmęczyć, może wziąć udział w zajęciach z aqua fitnessu.

  • Sauna to idealne miejsce do hartowania swojego układu odpornościowego. Nawet najwięksi znawcy saun doceniają różnorodność i cieszy ich bogaty wybór opcji - z parą lub bez, w stylu fińskim lub rosyjskim, sauna kryształowa lub grota parowa. W niektórych obiektach, po wszystkim, skorzystać można także z fototerapii, sanariów, kąpieli solankowych lub odpocząć w zadbanym ogrodzie obok saunarium.

  • W zakresie terapii goście mogą liczyć na indywidualną opiekę medyczną. Profesjonalne masaże lub okłady lecznicze zniwelują blokady i napięcia, a drenaż limfatyczny czy inne zabiegi przyniosą ulgę w wielu dolegliwościach i zapewnią dobre samopoczucie.  Ponadto oferowane są też programy prewencyjne takie jak gimnastyka, pilates, joga czy zajęcia fitness.

  • Strefa wellness to miejsce, gdzie przeżyć można naprawdę niezwykłe chwile. Subtelne zapachy otulają zmysły, a delikatny dotyk odgania troski codzienności - tutaj czas przestaje mieć znaczenie. Chwile wytchnienia w niezakłóconej atmosferze zapewnią relaksujące zabiegi ajurwedyjskie, masaże wellness oraz pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne.

To też może Cię zainteresować!

Ciepło i przyjemnie

Sauny i kąpiele parowe

© Katja Fouad Vollmer