© Stadt Schöneck

Miasto Schöneck

W skrócie

Każdy, kto spędza wakacje w przyjaznym rodzinom Schöneck, może cieszyć się czystym relaksem na "balkonie Vogtland".

Wakacje z dziećmi, dziadkiem i babcią. Zabawa i relaks dla każdego. W przyjaznym rodzinom kurorcie Schöneck młodzi i starsi odkrywcy przez cały rok znajdą coś dla siebie. Z najwyżej położonego miasta w Vogtland roztacza się niezapomniany widok na całą Bawarię i Turyngię. 120 kilometrów oznakowanych szlaków turystycznych i 265 kilometrów tras MTB i rowerowych zachęca do aktywności na łonie natury.


Od maja do października "Bikewelt Schöneck" jest zawsze otwarty od piątku do niedzieli, łącznie z wjazdem wyciągiem, a w czwartki podczas wakacji letnich. Zarówno młodsi, jak i starsi mogą poćwiczyć odpowiednie techniki pokonywania zakrętów i skoków na popularnym torze treningowym "Bikewelt", a następnie pędzić w dół na jednej z pięciu fajnych tras rowerowych. Jeśli masz ochotę, możesz również odpocząć w basenie przygodowym "Aqua World" z basenem z falami i białą zjeżdżalnią wodną.

Zimą teren narciarski "Skiwelt Schöneck" oferuje zabawę na stokach o różnym stopniu trudności. Narciarze biegowi znajdą sportowe wyzwania na 40 kilometrach przygotowanych tras. Romantycznym przeżyciem jest przejażdżka saniami ciągniętymi przez ośnieżony zimowy las.

Na mapie

Miasto Schöneck
Hohe Reuth 9
08261 Schöneck/Vogtland
Deutschland

Na mapie:
tel.: +49 (0) 37464 330011
faks: +49 (0) 37464 330013
mail:
www: www.schoeneck-vogtland.de

    Najważniejsze informacje

    Dalsze kroki

    To też może Cię zainteresować